Треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе критичен към представянето на играчите си след загубата на отбора от Славия.

В мач от 23-ия кръг на efbet Лига Славия победи на стадион "Александър Шаламанов“ в столицата Арда с 1:0.

След мача наставникът на гостите от Кърджали Александър Тунчев каза, че футболистите му трябва да забравят максимално бързо мача.

Той посочи, че през първата част преимуществото е било за Славия. Играчите му са започнали по-активно второто полувреме и са стигнали до няколко добри ситуации пред вратата на Славия, които не са успели да завършат както трябва.

Александър Тунчев
отчете, че футболистите му не са били внимателни в наказателното си поле, въпреки предупрежденията за това, и са допуснали дузпа, от която Славия стигна до победата.

Треньорът на Арда посочи, че е очаквал от играчите на отбора по-добра концентрация в завършващия удар. Александър Тунчев допълни, че този мач футболистите му трябва да забравят максимално бързо и да се фокусират изцяло върхо следващия.