Монтана 2003 загуби от сръбския Войводина 021 с 49:54 точки (15:13, 11:13, 15:15, 8:13) като домакин в зала "Младост" в последната си среща от втория етап на Адриатическата лига за жени.

Поражението бе седмо за бъгарките, които постигнаха и 7 победи в т.нар. Суперлига и заемат четвърто място в класирането. Войводина 021 излезе на втора позиция преди изиграването на всички мачове от втория етап с 10 успеха и 4 поражения.

И двата състава вече си осигуриха участие във Финалната четворка на международната надпревара.

Съперниците изиграха оспорвани 30 минути, като на почивката резултатът бе 26:26, а след третата част - 41:41. Гостите изковаха успеха след по-силни последни 5 минути.

Най-резултатна за Монтана 2003 бе Шерин Сътерланд с 13 точки и 18 борби, а Александра Петрова добави 12 и 5 борби. Анджелика Митрашинович пропусна двубоя.

За Войводина 021 Лена Радулович завърши с 15 точки и 4 борби.