Италианският рефер Даниеле Орсато ще ръководи мач-реванша от осминаифналите на Шампионска лига между Байерн Мюнхен и Пари Сен Жермен. Първият двубой в Париж завърши 1:0 в полза на "баварците" а вторият мач на "Алианц Арена" е в сряда.

Орсато, който бе избран за най-добър съдия на Световното в Катар, свири финала между двата отбора през 2020-а. Тогава германците спечелиха с 1:0 и триумфираха в най-престижната европейска клубна надпрвара.

Орсато бе рефер и на четвъртфиналния мач реванш между ПСЖ и Байерн на следващата година, отново спечелен от германците с 1:0, но в крайна сметка оказал се недостатъчен заради победата на парижани с 2:1 в Мюнхен.

Негови помощници ще бъдат сънародниците му Чиро Карбоне и Алесандро Джиалатини, а четвърти съдия ще бъде Маурицио Мариани. За ВАР ще отговарят други топ рефери от Апенините - Масимилиано Ирати и Паоло Валери.