Пари Сен Жермен постигна трети пореден успех в първенството на Франция, побеждавайки гостуващия тим на Нант с 4:2 в мач от 26-и кръг на Лига 1.

Срещата на "Парк де Пренс" започна чудесно за парижани, които вкараха два гола чрез Лионел Меси в 12' и след автогол на Жоен Хаджам в 17'. Играчите на Антоан Кумбаре показаха сила на свой ред и изравниха резултата до края на първата част след попадения на Людовик Блас в 31' и Игнатиус Канаго в 38'.

Столичани тръгнаха в масирани атаки през второто полувреме и отново поведоха 60' чрез Данило Перейра. Крайният резултат оформи Килиан Мбапе в добавеното от съдията време.

ПСЖ остава еноличен лидер в класирането с 63 точки, с 11 пред втория Олимпик Марсилия, но и с мач повече. Нант заема 13-о място с 28 точки, на 7 от зоната на изпадащите.