Монтана 2003 загуби с 59:99 точки (13:24, 15:23, 19:24, 12:28) при гостуването си на Цинкарна Целе във втората фаза на Адриатическата лига за жени.

Двубоят в словенския град Целе премина под диктовката на домакините. Цинкарна взе двуцифрена преднина в края на първата четвърт при 20:10 и в нито един момент до края тази разлика не стана по-малка.

За отбора от Целе, който е водач в класирането, 22 точки вкара американката Сара Лумис, а 15 добави Блажа Чех.

От Монтана се отличи Шерийн Съдърланд с 13 точки и 11 борби, Валерия Алексиева добави 12 точки, а с 11 завърши Борислава Денчева.

В класирането Цинкарна е на първо място с 11 победи и 2 загуби, докато Монтана е на четвърта позиция с 6 успеха и 6 поражения.