Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви след загубата на тима си от Реал (Мадрид), че истинското лице на отбора му се е видяло само през първото полувреме на мача.

Ливърпул загуби от Реал (Мадрид) с 2:5 на "Анфийлд“ в първа осминафинална среща от Шампионска лига. Английският тим поведе до 14-ата минута с 2:0, но след това допусна катастрофален обрат.

След мача наставникът на Ливърпул каза, че след невероятното начало за отбора му, в което играчите му са играли перфектно, е дошъл срив и футболистите му така и не са успели за влязат в ритъм.

Клоп бе категоричен, че отборът отива в Мадрид за победа, като игрлачите трябва да си вземат нужните поуки.

Германският специалист изрази убеденост, че в лагера на Реал вярват, че са вече на четвъртфиналите, но това може да им изиграе много лоша шега.