Берое победи Монтана 2003 със 79:47 точки (22:18, 14:3, 23:13, 20:13) като гост в мач от първата тройка на първенството по баскетбол за жени. Старозагорки останаха перфектни с 4 победи от 4 двубоя и водят с две точки пред Монтана в класирането.

Берое започна мача с тройка на Теодора Динева и повече не изпусна инициативата, въпреки че Монтана съкрати изоставането си на една точка в средата на частта. Домакините обаче вкараха само 3 точки за цяла втора четвъртина и загубата бе предизвестена още на полувремето.

Динева остана само с тази тройка от 6 стрелби, но бе водещ реализатор в мача с 19 точки, към които тя добави и 7 борби. Със 17 точки и 6 борби се отчете Радостина Христова, която завърши с 4/7 от зоната за 3 точки.

Най-резултатна за Монтана 2003 бе Александра Петрова с 11 точки.