Треньорът на Пари Сен Жермен Кристоф Галтие не скри разочарованието си след домакинската загуба на тима му от Байерн в Шампионска лига.

В първи мач от осминафиналната фаза на най-престижния клубен турнир в света Байерн победи на "Парк де Пренс“ Пари Сен Жермен с 1:0.

След двубоя наставникът на парижани Кристоф Галтие призна, че играчите му така и не са успели да намерят ключа към пресата на гостите, като в играта на тима му е липсвала дълбочина.

Специалистът посочи, че е очаквал много повече от представянето на крайните бранители в отбора му.

Галтие каза, че въпреки тежкото първо полувреме за отбора му, нещата са вървели по плана му, но проблемът е дошъл от ранния гол през втората част, който е паднал преди влизането на Килиан Мбапе на терена.

Треньорът на Пари Сен Жермен бе категоричен, че въпреки аванса на Байерн, все още нищо не е решено, тъй като отборът му има своите шансове и за реванша в Мюнхен на 8 март.