Родният волейболен шампион при мъжете Хебър (Пазарджик) приема Дея спорт (Бургас) в двубой от 14-и кръг на efbet Супер Волей. Срещата, която е повторение на финала за Купата на България, е от 18:00 часа в зала "Васил Левски". Срещата ще се излъчва по телевизия b1b.box.

Тимът на Камило Плачи обърна от 0:2 на 3:2 гейма бургарския отбор във финала за купата този сезон, а преди това, в среща от третия кръг на родното първенство, "Тигрите" победиха морския отбор с 3:0 гейма.

Хебър са четвърти във временното класиране с 30 точки от 10 победи, 3 загуби. Дея Спорт са шести с 26, от 8 успеха и 6 поражения.

Пазарджиклии загубиха с 2:3 гейма от Левски (София) в последния си мач за първенство, а Дея е в серия от пет поредни победи.