Представителят на Югоизточната Трета лига Гигант Съединение постигна убедителна победа с 4:1 над втория отбор на ЦСКА-София. Футболистите на Георги Мечечиев превъзхождаха столичани и стигнаха до убедителния успех. За отбора, воден от Стамен Белчев, играха и четирима от футболистите, които се прибраха от лагера в Турция с първия състав.

Резултатът бе открит от Свилен Щерев, който прати топката във вратата след изстрел с глава в 20-ата минута. Четвърт час по-късно Здравко Жилов удвои след самостоятелен пробив и отсечен удар.

Играчите на ЦСКА-София II върнаха едно попадение в последната минута на първата част. Юлиян Илиев вкара от свободен удар.

След почивката превъзходството на Гигант продължи и в 70-ата минута стана 3:1. Разписа се нападателят Георги Мавродиев с гол по диагонала. 10 минути по-късно бе оформен крайният рзултат. Кристиян Николов проби, центрира и Георги Коев с пета прати кълбото във вратата на столичани.