Воденият от Радостин Стойчев тим на Верона, с национала Алекс Грозданов в редиците си, победи като домакин Кучине Лубе Чивитанова, с Алекс Николов, с 3:2 гейма (25:22, 25:22, 20:25, 20:25, 15:12) в мач от 17-ия кръг от редовния сезон в италианската мъжка волейболна Суперлига. Мачът продължи 2 часа и 11 минути.

Най-резултатен за деветия успех за сезона на Верона бе Ноумори Кейта с 29 точки. Грозданов започна в стартовия състав на Верона, като приключи мача с 8 точки.

За Кучине Лубе Чивитанова, които регистрираха осма загуба за сезона, над всички бе Марлон Янт Ерера с 21 точки. Алекс Николов започна в първите два гейма на мача и влизаше като резерва в четвъртия и петия, като реализира 8 точки.

В Кучине Лубе Чивитанова е на четвърта позиция, като има три точки повече от Верона, които са на шестото място.