Отборът на Шефийлд Юнайтед беше близо до това да отпадне от турнира за Футболната асоциация на Англия от петодивизионния Рексъм. Мачът между двата отбора, който беше от четвърти кръг в надпреварата, завърши 3:3.

Преиграването на терена в Шефилд ще се проведе през февруари, след като "остриетата" изоставаха с 1:2 и 2:3, но се добраха до равенство в допълнителното време след гол на Джон Игън.

В другия мач Стоук Сити се класира за петия кръг след победа с 3:1 у дома срещу четвъртодивизионния Стивънидж.

"Грънчарите" поведоха в резултата още в третата минута след гол на Джейкъб Браун, но Джейми Рийд изравни в 71-ата минута.

Втородивизионният отбор достигна до успеха след голове на Джош Лорънт и Люис Бейкър в последния четвърт час от мача.