ЦСКА победи с 3:1 гейма (25:19, 25:18, 25:27, 25:22) като гост Добруджа 07 в среща от 12-ия кръг от първенството по волейбол за мъже.

"Червените" надделяха, като в първите две части имаха превъзходство в зала "Добротица". В третия и четвъртия гейм двубоят придоби по-равностоен характер. Домакините намериха начин да намалят изоставането си след 25:27, въпреки че възпитаниците на Александър Попов отразиха два геймбола. В четвъртата част на мача ЦСКА показа характер и обърна резултата от 2:7 в началните моменти и 18:21 до 25:22.

Столичани са на второ място в класирането до момента, на точка зад водача и първенец Хебър. Добруджа 07 е на 11-та позиция.

В друга среща от кръга Черно море спечели у дома с 3:1 (25:12, 23:25, 25:21, 25:17) срещу Марек Юнион-Ивкони.

В неделя са Монтана - Левски, а в понеделник Берое 2016 приема Дея спорт.