Славия загуби с 1:2 от Младост Лучани в първата си контрола от зимния подготвителен лагер в Турция. Старши треньорът Златомир Загорчич пусна два състава във всяко полувреме. Попадението за българите вкара Иван Минчев, който се разписа от дузпа, отсъдена заради нарушение срещу Тони Тасев.

Сърбите откриха чрез Никола Йоич, който направи 0:1 в 25-ата минута. Иван Минчев възстанови равенството в 39-ата от наказателния удар, даден за подсичането на Тасев. В 68-ата минута сърбите вкараха второ попадение чрез Неманя Мичевич.

Срещата бе наблюдавана от собственика на "белите" Венцеслав Стефанов, който бе заедно с оперативния директор на ЦСКА 1948 Стойчо Младенов. След 5 дни играчите на Славия ще се изправят срещу елитния казахстански клуб Кизилжар.

Стартов състав на Славия: Славия: Светослав Вуцов, Христо Попадийн, Емил Виячки, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Кристиян Стоянов, Иван Минчев, Кемело Нгуена, Емил Стоев, Галин Иванов, Ахмед Ахмедов.