Черно море записа победа в първата си контрола от зимната подготовка. "Моряците", водени от Илиан Илиев, надиграха водача в Румъния Фарул Констанца с 1:0 на базата на съставав Олидиу, Констанца. Победното попадение вкара Исмаил Иса.

В шестата минута домакините създадоха първата опасност, но топката срещна гредата.

В 10-ата минута вратарят на Фарул сгреши и подари кълбото на Беншаа, който стреля от близо, но стражът се реваншира и спаси. Малко след това Исмаил Иса получи топката в пеналта и бе съборен от бранител, но въпреки претенциите на целия отбор, съдията не отсъди дузпа.

В 38-ата минута варненци поведоха в резултата. След атака отляво, Александър Василев намери Николай Златев, той с пета продължи към бека на варненци, който центрира по земя в наказателното поле, където Исмаил Иса вкара за 1:0.

В 56-ата минута Черно море пропусна да вкара втори гол. Цветомир Панов отне топката в половината на Фарул и намери Мазир Сула в наказателното поле, който фронтално срещу вратата стреля покрай страничната греда.