Българският гранд Левски (София) победи Ал Насър (Дубай) с 2:1 в първата си контрола от зимната подготовка в Дубай.

И двете попадения за "сините" отбеляза Марин Петков. Първия си мач със синята фланелка изигра защитникът Кристиан Димитров, а повторен дебют за Левски записа новото попълнение - Асен Чандъров.

Още до почивката Левски водеше с 2:0. Петков откри резултата още в първата минута на мача. Филип Кръстев подаде към Илиян Стефанов, който намери Марин Петков, а той с удар с левия крак прати топката в мрежата на местния тим. 21-минути по-късно отново Стефанов асистира за второто попадение на 19-годишния нападател на Левски.

През втората част "сините" излезнаха с променен състав като старши треньорът - Станимир Стоилов направи шест промени, вкарвайки в игра вратарят Пламен Андреев, Цунами, Митков, Сундберг, Роналдо и Чандъров.

Ал Насър върнаха едно попадение чрез нападателя си Раян Мендеш в 48-ата минута.

Левски отбеляза още един гол в 79-ата минута, но той беше отменен поради засада.