Отборът на Нотингам Форест отстрани Уулвърхемптън в последния четвъртфинал от турнира за Купата на Лигата в Англия. Двата тима завършиха наравно 1:1 в редовното време, след като домакините откриха чрез Уили Боли в 18-ата минута, а Раул Хименес изравни през второто полувреме.

При дузпите Рубен Невеш и Джоузеф Ходж направиха ключовите пропуски за гостите, което изпрати тима на Нотингам Форест в следващата фаза на турнира, където тимът ще срещне Манчестър Юнайтед.

Другият полуфинал за Купата на Лигата противопоставя отборите на Саутхемптън и Нюкасъл.

Победителите ще се решат в два мача на разменено гостуване. Срещите са на 23 и 30 януари. Големият финал на турнира е на 26 февруари на стадион "Уембли".