Сепси с Борислава Христова в състава, продължава победната си серия в женското баскетболно първенство на Румъния. Отборът се справи с гостуващия Клуж Напока със 109:43 (29:14, 21:6, 30:13, 29:10) в среща от 12-ия кръг.

Христова завърши с 13 точки, 1 борба и 1 асистенция за успеха, а нейният състав е водач в класирането без загуба след първите си 11 мача.

В друга среща от кръга Александрия, където играят Александра Петрова и Анна-Мария Коляндрова, допусна поражение у дома от Рапид Букурещ с 45:87 (7:21, 17:29, 11:17, 10:20).

Коляндрова се отчете с 5 точки, 2 борби, 1 асистенция и 2 отнети топки за 26 минути, а Петрова игра 31 минути и завърши с 3 точки, 5 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка.

Александрия е с баланс от 2:8 и заема девето място в класирането на румънския елит при дамите.