Отборът на Монако поднови кампанията си във френската Лига 1 с победа. "Монегаските" спечелиха гостуването си на Оксер с 3:2 и записаха 9-та победа от началото на сезона.

Домакините откриха резултата в 30-та минута след точно изпълнена дузпа от М'Байе Нианг. В самия край на първото полувреме Висам Бен Йедер също вкара от дузпа и така двата отбора се прибраха на почивката при резултат 1:1.

Гостите вкараха втори гол в 58-та минута чрез Елиес Бен Сегир, но домакините изравниха 10 минути по-късно след автогол на Юсуф Фофана. Крайният резултат оформи Елиес Бен Сегир в 85-та минута.

Монако заема 5-то място във временното класиране с 30 точки след 16 изиграни мача, докато Оксер е в зоната на изпадащите с 13 точки.