Манчестър Юнайтед победи с 3:0 като домакин Нотингам Форест в мач от 17-ия кръг на Премиър лийг.

Маркъс Рашфорд откри с изстрел по земя в 19-ата минута след заучено положение при изпълнение на ъглов удар и асистенция на Кристиан Ериксен. Антони Марсиал удвои само 3 минути по-късно след чудесен пробив на Рашфорд по лявото крило. Влезлият от резервната скамейка през втората част Фред оформи класическия резултат в 87-ата минута, когато Каземиро открадна топката в противниковата половина и моментално подаде на сънародника си, който с безкомпромисен удар матира Уейн Хенеси.

С успеха "червените дяволи" събраха 29 точки и заемат пето място, но са с двубой по-малко от четвъртия Тотнъм, който е с 30 точки. Нотингам Форест е предпоследен с 13 точки от 16 срещи.