Отборите на Хебър и ЦСКА се изправят един срещу друг днес в отложен мач от шести кръг на родното волейболно първенство при мъжете. Срещата ще се проведе в зала "Васил Левски" в Пазарджик от 18:00 ч.

Действащите шампиони ще търсят осма поредна победа от началото на сезона, която да ги направи лидер във временното класиране. Играчите на Камило Плачи имат само една загуба досега, отстъпвайки на Левски в първия кръг.

ЦСКА влиза в мача от пета позиция в подреждането с баланс от 6 победи и 2 поражения. "Червените" претърпяха поражение от Нефтохимик Бургас с 2:3 гейма в мач от деветия кръг на шампионата.

Хебър спечели последните пет срещи между двата отбора, като последният триумф на столичани в първенството датира от март 2019-та.

Хебър спечели последните си три домакинства, като загуби само един гейм. ЦСКА пък триумфира в последните си три визити.