Лудогорец и Левски завършиха 0:0 в мач от шестия кръг на Ефбет Лига. Двубоят трябваше да се изиграе още през август, но беше отложен за днес заради участието в евротурнирите и на двата отбора.

Главният съдия Станислав Тодоров отсъди дузпа през първото полувреме за Лудогорец, но след намесата на ВАР, наказателният удар беше отменен. През второто полувреме отново системата за подпомагане на съдиите се намеси, за да помогне на Тодоров и той отмени гол на Георги Миланов за Левски заради нарушение в атака. В продължението на срещата гол и за Лудогорец беше отменен, но заради засада.

След поделената точка лидер до подновяването на шампионата в Първа лига след нова година ще е тимът на ЦСКА-София с точка преднина пред Лудогорец. Левски ще прекара зимата на шесто място в класирането с 30 точки.

Левски и Лудогорец ще играят още един мач по между си преди да се оттеглят на почивка, отново в Разград. Срещата ще е в неделя и ще е осминафинал за Купата на България.