Турция победи с 2:1 Чехия в контролна среща, която се игра в Газиантеп.

За домакините това беше втори пореден успех през ноември след победата със същия резултат над Шотландия в сряда. Головете за успеха срещу Чехия реализираха Енес Юнал през първото полувреме и Хакан Чалханоглу 20 минути преди края на срещата. В началото на второто полувреме чехите, които преди няколко дни разгромиха с 5:0 Фарьорските острови, реализираха своя гол чрез Вацлав Черни.

В друга проверка Швеция победи Алжир с 2:0 на стадион "Еледа" в Малмьо.

Домакините стигнаха до успеха с голове на Емил Форсберг и Виктор Клаесон в самия край на първото и в началото на второто полувреме. Преди това гостите от Алжир бяха останали с десет души на терена, тъй като в 34-тата минута Рами Бенсебайни бе изгонен за втори жълт картон.

За Швеция това е втора поредна победа в контролни срещи, като преди няколко дни тимът се наложи и над участника на Модиала в Катар Мексико с 2:1.