Националът Алекс Грозданов и тимът на Уит Ю (Верона) записаха четвърта победа в италианската Суперлига. Воденият от Радостин Стойчев отбор надигра Веро Волей (Монца) с 3:0 (25:19, 25:17, 25:14) гейма в среща от 7-и кръг на първенството. Двубоят беше наблюдаван от над 3000 зрители в зала "Пала Олимпия". Грозданов помогна за успеха с 5 точки, от които 1 блок и 80 процента ефективност в атака. За тима, воден от Радостин Стойчев най-резултатен беше малиецът Нумори Кейта - 15 точки, а 11 добави словенеца Рок Можич. За Монца Стивън Маар и Георг Гроцер приключиха с по 8 точки.

След четвъртата победа Верона се изкачиха до 5-о място в Суперлигата с актив от 11 точки. Монца са 9-и със 7 точки.

В следващия кръг Верона излиза срещу Падуа и Аспарух Аспарухов, на 21-и ноември (понеделник). Монца се изправя срещу Чистерна в събота.