Бившият национал на България Боян Йорданов отбеляза 20 точки (20% ефективност в атака), но неговият Милон загуби драматично гостуването си на Кифисиас с 2:3 (23:25, 21:25, 25:20, 25:20, 19:21) в мач от 4-ия кръг на гръцкото волейболно първенство.

Преди двубоя българинът бе награден от кмета на Кифисия Йоргос Тамакос.

Домакините спечелиха първите две части, но след това Йорданов и компания се разиграха и изравниха резултата до 2:2 гейма.

В тайбрека Кифисиас поведе с 5:2 и 8:4. Домакините стигнаха до мачбол при 14:10. Боян Йорданов и съотборниците му успяха да изравнят при 14:14. Окосанович успя да изведе Кифисиас до 5-ти мачбол при 15:14. Двата отбора сменяха водачеството си още няколко пъти. В крайна сметка Кифисиас спечели тайбрека с 21:19 и мача с 3:2 гейма след ас на Майкон.

Така Милон и Боян Йорданов допуснаха 2-ра загуба от началото на сезона и със 7 точки заемат пето място във временното класиране.

Кифисиас записа трети успех и с 9 точки е втори.