Манчестър Юнайтед продължава напред за Купата на Лигата, след като надигра Астън Вила с 4:2 на “Олд Трафорд" в първия си мач от турнира и последен от тази фаза на турнира.

Домакините на два пъти се оказваха губещи, но в последните 30 минути отбелязаха три безответни попадения, с което си гарантира продължаване напред към четвъртия кръг.

Първото полувреме приключи без попадения, но в началото на втората част Вила излязоха напред чрез гол на Оли Уоткинс. Само две по-късно Антони Марсиал възстанови равенството.

В 61-вата защитникът на Юнайтед Диого Далот си вкара автогол за 1:2, но шест минути след това Маркъс Рашфорд изравни.

В 79-ата Бруно Фернандеш даде преднина на "червените дяволи“, а в добавеното време на мача Скот Мактоминей отбеляза за 4:2. Преди това той удари и греда.