Йоан Стоянов блесна с две асистенции при равенството на Секция Нес Циона срещу Макаби Бней Райна при равенството 3:3 в израелското футболно първенство.

Българският национал подаде за първото попадение, дело на Ейлон Йерушалми в 10-ата минута, а след това асистира и за гола на Леван Куталия в 18-ата. Малко по-късно Шломи Азулай от Макаби намали. През второто полувреме домакините поведоха с 3:1, но изпуснаха успеха.

Отборът на Йоан Стоянов е на 12-то място в класирането с 10 точки, колкото има и Бейтар Йерусалим. Последен е Ирони Кирят Шмона с 9 точки.

Шампионът Макаби Хайфа се справи с 1:0 като гост Апоел Хайфа и води в класирането с 30 точки. На второ място е Макаби Тел Авив с 26, а с толкова е и Апоел Беер Шева.