Френският шампион Пари Сен Жермен не остави шансове на Ювентус и го победи с 2:1 в последен двубой за двата отбора в група "H".

Италианците изиграха един от най-добрите си мачове от началото на сезона, но това не бе достатъчно да се поздравят с успех.

Най-големият "виновник" за това да не стигнат до победа торинци беше Килиан Мбапе, който първо откри резултата с гол в 13-ата минута, а след това асистира на резервата Нуно Мендеш за победното попадение в 69-ата минута. Капитанът на "бианконерите" Леонардо Бонучи изравни за 1:1 в 39-ата минута.

Въпреки успеха ПСЖ завършват втори в своята група с 14 точки, с колкото е и лидера Бенфика като и двата отбора продължават към елиминациите в Шампионска лига, докато Ювентус ще се задоволи с участие в Лига Европа след като в другия двубой не се получи изненада и Бенфика срази с 6:1 Макаби (Хайфа).