Отборът на Олимпиакос, с българския национал Александър Везенков в състава, победи Лаврио с 98:61 точки като домакин в среща от четвъртия кръг на първенството на Гърция по баскетбол за мъже.

С успеха Олимпиакос остава еднолично начело във временното класиране в шампионата с 4 победи от 4 мача като е единственият отбор без загуба от старта на сезона. Лаврио, от своя страна, остава без успех от началото на сезона.

Александър Везенков отново беше на ниво за Олимпиакос и завърши с 11 точки, 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки за едва 20 минути на терена.

Най-резултатни за шампионите станаха Михалис Лундзис и Тарик Блек. Двамата отбелязаха по 21 точки, а най-резултатен за гостите от Лаврио беше Ал Дърам с 13 точки и 5 борби. В следващия кръг Везенков и компания гостуват на тима на Йоникос на 6-и ноември, а на 4-и приемат испанския Валенсия в Евролигата.