Българският национал Никола Илиев вкара в трети пореден мач за втория отбор на Интер, а този път го стори при равенството 2:2 като домакин на Фрозиноне в италианското първенство до 19 години.

Сънародникът ни който започна от първата минута, отново игра като нападател и бе точен в 79-ата минута за крайния резултат. Преди това Симоне Кондело (16’) и Алесандро Селвини (58’) се разписаха за гостите, а за “нерадзурите" Алесандро Фонтанароса (54’) също бе точен.

Интер игра през цялото второ полувреме с човек по-малко след червения картон на Симоне Бонавита непосредствено преди почивката.

Интер е на 16-то място в класирането със 7 точки от 10 мача. В предишните два двубоя на “нерадзурите" 18-годишният българин първо отбеляза победното попадение при успеха с 1:0 в гостуването на Фиорентина с Димо Кръстев, а след това наниза и четирите гола за 4:2 над Виктория Пилзен в младежката Шампионска лига.