Българският капитан на италианския волейболен Тренто Матей Казийски бе избран за най-добър играч в мача при победата на отбора му над Модена с 3:1 (25:21, 25:21, 25:27, 25:20).

Българинът стана и най-резултатният волейболист в двубоя с 23 точки. От атака имаше 58% успеваемост и заби две точки директно от асове. 38-годишният състезател водеше уверено отбора си в първите два гейма, които бяха спечелени убедително. Домакините от Модена се мобилизираха и успяха да спечелят оспорвания трети гейм. В четвъртия водещ реализатор за успеха на Тренто бе Алесандро Микиелето, който завърши срещата с 22 точки.

Тренто е на трето място във временното класиране на италианската Суперлига, като има 10 точки от 6 мача.