Италианският шампион по футбол Милан спечели с 2:1 гостуването си на състава на Верона в среща от 10-я кръг на Серия "А". Двата отбора отбелязаха по едно попадение в първите минути на срещата.

В 9-ата Рафаел Леао проби в наказателното поле и опита пас, но топката се отклони в Мигел Велосо и влезе в собствената му мрежа. Домакините възстановиха равенството 10 минути по-късно. Корай Гюнтер опита слаб удар, който обаче беше отклонен от Матео Габия и така топката се оказа неспасяема за вратаря на Милан Чиприан Татарушану.

Победният гол за състава на Стефано Пиоли отбеляза Сандро Тонали в 81-ата минути. Това беше и 150-и двубой за наставника на миланистите начело на отбора. Третата поредна победа за първенство изкачи Милан на трето място в Серия "А" с 23 точки. Пред тях са само Аталанта с 24 и лидерът Наполи, който има 26.