Домовчийски донесе пета победа на Марица
20:20 / 29.09.2022
299
©
Марица (Пловдив) победи Монтана с 1:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига, който се игра на стадиона в "Кършияка". Успехът бе пети за възпитаниците на треньора Николай Димитров от началото на сезона. Жълто сините имат вече актив от 17 точки и се изкачиха до четвърто място във временното класиране.

Единственото попадение падна още в 8-ата минута и бе дело на Валери Домовчийски. Капитанът посрещна с гърди центриране отляво на Илиян Йорданов, след което простреля вратаря на гостите.

Преди това маричани претендираха за дузпа във втората минута, когато Станислав Маламов се откъсна сам срещу стража на Монтана, но бе препънат от защитник на гостите.

Гледайте в прикаченото видео репортаж от двубоя!