В първенството на Италия видео асистент рефера не даде победа на Ювентус в последните секунди. "Бианконерите“ завършиха наравно 2:2 със Салернитана в мач от шестия кръг на Серия "А“.

Домакините изоставаха с 1:2 до 93-ата минута на срещата, след което вкараха две попадения, но второто не бе зачетено след преразглеждане на ситуацията с помощта на ВАР заради засада на Бонучи, който посегна с глава, но не игра с топката. Отменения гол бе отбелязан от Аркадиуш Милик, който съблече фланелката си след попадението и получи червен картон.

При последвалите разправии и сблъсъци, червени картони получиха още Куадрадо и треньорът на домакините Масимилиано Алегри, а срещата завърши след 111 минути игра.

В класирането Ювентус е едва осми с 10 точки, а Салернитана е с три по-малко на десетата позиция.