Фиорентина и Наполи не успяха да си отбележат попадение и завършиха наравно 0:0 в мач от третия кръг на Серия А. Двата тима изиграха доста нервен мач с много физически съприкосновения, доста нарушения, битка и малко истински футбол.

Първото полувреме бе наситено основно с нерви и тактическо надлъгване, но двата тима не успяваха да създадат по-сериозни голови положения. Две минути преди почивката Виктор Осимен отбеляза гол, отменен поради засада.

Нещата не се промениха особено и през второто полувреме. В последните минути на срещата двата отбора се изнервиха допълнително от няколко по-груби влизания и от двете страни.

Следващият кръг в Италия е през седмицата, когато Наполи ще иска да се върне на победния път като домакин срещу Лече, а “виолетовите" ще гостуват на Удинезе.