Отборите на Пари Сен Жермен и Монако завършиха наравно 1:1 в мач от четвъртия кръг на Лига 1. Гостите оказаха сериозна съпротива на френския шампион и дори първи поведоха в резултата в 21-вата минута с гол на Кевин Фоланд. Домакините обаче успяха да изтръгнат поне точка от този мач, след като се добраха до изравняване в 70-ата минута с попадение от дузпа на Неймар. Парижани пропуснаха още доста положения в мача, като удариха три греди, а и вратарят Александър Нюбел направи няколко блестящи спасявания.

След това реми ПСЖ си върна първото място в класирането с 10 точки, колкото имат Марсилия и Ланс, но парижани са с много по-добра голова разлика. Монако се намира на 12-ото място с 5 спечелени точки до момента.