Чехия и Испания не излъчиха победител в срещата помежду си от втория кръг в група 2, Лига "А" на Лигата на нациите. Двубоят на "Синобо Стейдиъм" в Прага завърши при резултат 2:2. Домакините на два пъти повеждаха с голове на Якуб Пешек в 4-тата и Ян Кухта в 66-ата минута, но гостите успяха и двата пъти да изравнят с попадения в края на двете полувремена, чрез Гави в 45-ата и Иниго Мартинес в 90-ата минута.

След това равенство Чехия се намира на второ място във временното класиране в групата с 4 точки. Испания заема трета позиция с 2 спечелени точки. Португалия също с 4 точки е лидар в групата след победа с 4:0 като домакин на Швейцария. Последен е отборът на Швейцария след две загуби от два мача.