Турнирът на УЕФА Лига на нациите продължава и днес, като програмата включва четири двубоя. Най-голям интерес предизвикват срещите от група 4 на Дивизия А, които противопоставят Белгия - Полша и Уелс - Нидерландия. От група 1 на Дивизия А са двубоите Ейре - Украйна и Шотландия - Армения.

Белгия стартира с тежка домакинска загуба 1:4 от Нидерландия пред собствена публика на “Крал Бодуен". Полша победи с 2:1 резервите на Уелс, като водещите футболисти бяха запазени за предстоящия тогава финален бараж за Мондиал 2022 срещу Украйна, спечелен с 2:1.

За Уелс героите от баража отново ще получат почивка, докато “лалетата" са под пара след успеха с 4:1 над Белгия.

Домакинството на Ейре срещу Украйна ще е първи мач между двата тима в историята. Домакините ще разчитат на липсата на настроение за игра у гостите, които пропуснаха възможността да играят на световното.

В четвъртия мач Шотландия приема Армения, който стартира с победа 1:0 над Ейре и е временен лидер в групата.