България продължи с трагичното си представяне и завърши 1:1 при гостуването на изградения от аматьори отбор на Гибралтар в третия си мач от Лига C, група 4, в тазгодишното издание на Лигата на нациите.

Георги Минчев откри резултата с глава в добавеното време на първата част, а Лиъм Уокър изравни от дузпа в 61-ата минута.

Мачът беше дебютен на Георги Иванов - Гонзо начело на "лъвовете", след като техническият директор на Българския футболен съюз пое временно националите, след оставката на Ясен Петров. Това равенство срещу втория най-слаб европейски тим, според ранглистата на ФИФА, ни оставя с две точки в групата - на седем от лидера Грузия.

В другия мач от групата Грузия победи като гост Северна Македония с 3:0.

След тази визита за България предстои гостуване на Грузия на 12 юни, неделя, от 19:00 часа българско време.