Треньорът на Виляреал Унай Емери похвали тима си след равенството 1:1 с Ювентус у дома в първия 1/8-финал от Шампионската лига. Гостите от Италия откриха с ранен гол на Душан Влахович, а в 66-ата Дани Парехо върна равенството.

“Не се уплашихме и показахме, че сме зрял отбор. Можехме да изравним и през първото полувреме, но стигнахме взе пак до заслужен резултат през второто. Главното е, че проявихме зрялост. Допуснахме гол, но се върнахме в мача и се стремихме до победата до края. Отиваме в Торино, за да довършим започнатото.

Влахович е играч, който прави разликата. Вкара в първата минута и можеше да се разпише още. Трудно е да го удържаш цял мач, но ние успяхме да го изолираме от играта, както и Алваро Мората", каза Емери.