Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте изрази съжаление за равенството 1:1 срещу Саутхамптън в двубоя от 20-ия кръг на Премиър лийг. Според италианския специалист “шпорите" са пропуснали да спечелят трите точки и така останаха на шестата позиция във временното класиране.

“Имахме възможност да спечелим, но я пропуснахме. Трябва да можем да се възползваме от такава ситуация, когато сме с човек повече, за да спечелим три точки.

През първото полувреме мачът вървеше положително за нас, но след почивката настъпи някаква умора и идеите ни не бяха достатъчно ясни и не винаги решенията ни бяха най-добрите. Опитах се да променя нещо със смените, но не решихме проблемите си. Отмениха ни и гол", коментира Конте.