Положението с боклука в столичния квартал "Хаджи Димитър" вече излиза от контрол. Това сигнализира на ФОКУС жител на квартала. От кадрите изпратени до медията ни се вижда, че контейнерите в квартала преливат.
"Не знам какво се случва последните няколко седмици, но става все по-зле", казва нашият читател и обяснява, че с всеки изминал ден боклукът става все повече и повече, а хората се намират в безизходица, защото не знаят, къде могат да изхвърлят отпадъците си - без да допринасят за проблема.
"Посрещаме празниците в една абсурдна и отблъскваща обстановка, тъжно е", казва още жителят на квартала.




22:43 / 18.12.2025
2963





