Бургаски шофьори на линейки се оплакаха, че са глобявани за превишена скорост и им се налага сами да заплащат актовете. От края на януари до момента са им издадени над 120 фиша. Тази сутрин шофьорите излязоха пред Спешната помощ, за да изразят своето несъгласие с това, предаде репортер на ФОКУС.
"Когато се използва светлинен и звуков сигнал, се касае за специален режим на движение. Тогава фишът се анулира. Никога МВР не е съставяло фишове за нарушения, извършени от водачи на специални автомобили, управляващи в специален режим на движение“, категоричен бе комисар Марин Димитров – началник на отдел "Охранителна полиция и КАТ“.
Повече вижте в прикаченото видео!




09:59 / 17.03.2026
2309




