Заради вандализъм спря електрозахранването на помпена станция в мъглижко село, съобщиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, в 13:28 ч., на тел. 112 е получено съобщение за повреда в помпена станция в землището на село Ветрен.
Полицейски служители започнали работа по случая и установили, че в периода 20–25 февруари е срязан четирижилен проводник, който захранва станцията с електрическа енергия.
В Районното управление на МВР в Казанлък е образувано досъдебно производство от Наказателния кодекс под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.



12:00 / 26.02.2026
1890




