Поради авария на разпределителен водопровод, днес 14.12.2023г. /четвъртък/ от 09:30 до 15:00 часа, ще бъде нарушено водоснабдяването на потребителите на ул. "Орлица“. Това съобщиха от ВиК – Смолян.
Заради авария е нарушено водоснабдяването на ул. "Острица" в Смолян
©



09:20 / 14.12.2023
1204





