38-годишен мъж от Петрич е бил задържан от полицията, след като около 05:20 часа на 22 юни, е счупил монитор на игрален автомат в игрална зала в Петрич. Това съобщиха от Областна дирекция на МВР - Благоевград. 

От полицията уточняват, че стойността на нанесената щета е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство.