"Водоснабдяване и Канализация“ ЕООД – гр. Смолян, уведомява жителите на с. Славейно и с. Петково, че поради почистване на водоеми и извършване на дезинфекция на 25.02.2026 г. /сряда/ водата да се използва само за битови нужди до 01.03.2026г.
Водата в смолянските села Славено и Петково да се ползва само за битови нужди
©



14:14 / 26.02.2026
2027





