Шофьорите да се движат с повишено внимание по път І-1 София - Благоевград в двете тръби на тунел "Дупница" поради липса на осветление, поради проблем в електропреносната мрежа. Участъкът е сигнализиран с пътни знаци.
Внимавайте: Проблем на пътя София - Благоевград
© Blagoevgrad24.bg



16:47 / 09.05.2024
1420




