За вандализъм и кражба във ветеринарна клиника в Казанлък, съобщиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, в 09:23 ч. в РУ-Казанлък, е получено съобщение, че за времето от 21:00 ч. на 8 февруари до 09:00 ч. на 9 февруари е проникнато във ветеринарна клиника в гр. Казанлък.
Повредени са микроскоп, биохимичен анализатор, кръвен анализатор, машина за подаване на кислород и ехограф чрез напръскване със спрей с боя и е извършена кражба на 100 евро. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.
Образувано е досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.



13:30 / 10.02.2026
1298





