Един от двуетажните автобуси, пътуващ по линия № 3 между столичния квартал "Гео Милев" и с. Долни Пасарел, претърпя инцидент на излизане от гаража в Малашевци и се разби. Това става ясно от публикация на страницата на trinmo.org - Транспорт, инфраструктура и мобилност, предава Sofia24.bg.
"Нормално е това. Там всичко е от 1980 година. И изведнъж, европроекти, и то двуетажни! Само проблеми", написа мъж в коментарите под публикацията.
Голяма част от хората смятат, че шофьорът не е преценил височината на гаража.
"Хубава идея за жегата, автобус кабриолет! Решил е да махне тавана, ама не му се е получило!", добавя друг потребител на социалната мрежа.
При инцидента няма пострадали.
Припомняме, че освен до Пасарел, двуетажни автобуси се движат и до град Банкя, както и до двореца "Врана".




16:03 / 19.07.2024
3059




